Lēti zvani uz ārzemēm no Lattelecom

Lai piezvanītu no Lattelecom, izmantojiet prefiksu 1030. Mēs jums automātiski piedāvajam bez maksas 50 centus, lai pamēģinātu. Ja jums patīk šis pakalpojums, Jūs vienkārši papildināt savu kontu.

Kā piezvanīt:

kā zvanīt ar Telepele uz ārzemēm

(Piemēram, piezvanīt uz Londonu: 1030 00 44 20 12341234)

PostHeaderIcon Bezmaksas zvana

Kad Jūs izmantojat Telepele 1030 pirmo reizi, tad mēs automātiski ieskaitām Jūsu lietotāja kontā Bonusu - 0.50 EUR!

Vienkārši zvaniet no Jūsu Lattelecom tālruņa uz jebkuru telefonu ārvalstīs ar telefonsakaru kodu 1030, un Jūs automātiski saņemsiet bonusu 0.50 EUR apmērā. Piemēram, Jūs varat sarunāties 10 minūtes, zvanot uz ES tālruņa numuriem. Šādā veidā Jūs varat izmēģināt mūsu pakalpojumu par brīvu.

PostHeaderIcon Vienkārši

Zvaniet uz ārvalstīm ar telefonsakaru kodu 1030 un saņemiet bonusu 0.50 EUR

Pēc numura sastādīšanas noklausieties tarifa paziņojumu

Papildiniet kontu, kad vien vēlaties


Klientu Komentāri

Galina Grappe

"Tagad es iesaku Telepele 1030 visiem saviem draugiem! Esmu pārliecināta, ka tas ir labākais veids zvanīt uz ārzemēm. Visa mana ģimene ir ļoti apmierināta ar kvalitāti un tarifiem. Mēs zvanām uz ASV un Krieviju par 5 sant./min."

Gaļina Grappe,
65 gadi

 

"Ļoti kvalitatīvs un izdevīgs pakalpojums!  Nekad nav savienojuma problēmu. Pateicoties Telepele 1030, tagad mēs varam atļauties biežas sarunas ar meitu, kura dzīvo ārzemēs. Mēs esam pilnībā apmierināti ar visu!"

Andris Krūmiņš,
60 ga
di

 

"Lētāk var būt tikai bezmaksas! Esmu apmierināts ar Telepele 1030 pakalpojumu. Kaut arī es veicu zvanus uz Franciju, Ameriku, Krieviju un dažreiz Lielbritāniju, rodas sajūta, ka zvanu saviem kaimiņiem, kas dzīvo Latvijā. Fakts, ka visi zvani ir starptautiskie, neatstāj ietekmi uz manu maku."

Edvīns Brenčs,
50 gadi

 

"Telepelе ir partneris, uz ko var paļauties. Ērti un ātri lietojams pakalpojums, kā arī viegli papildināms konts, taču galvenā priekšrocība, ir tā, ka lietotājs nezaudē savu identitāti t.i. zvanot tiek uzrādīts lietotāja tālruņa numurs. Pirms katra zvana, lietotājs tiek informēts par konkrētā starptautiskā zvana likmi minūtē."

Rihards Lazorenko,
SIA “K7 Lines”

 

"Telepele 1030 ir ļoti labs pakalpojums! Agrāk zvanīt uz ārzemēm no mājas tālruņa bija ļoti dārgi, ar Telepele 1030 viss ir mainījies. Esmu ļoti pateicīga Telepele 1030 darbiniekiem par to, ka viņi ir informējuši mani par šo pakalpojumu. Es noteikti lietošu Telepele 1030 arī nākotnē!"

Evgēnija Grigorjeva,
82gadi

 

"Zvanīt uz arzemēm ar Telepele 1030 ir ērti un lēti! Savienojums ir labs – esmu apmierināta. Pati zvanu uz Krieviju par 5 sant./min."

Larisa Šmaļ,
47 gadi

 

 

Country Euro/min
EU 0.09
Russia 0.09
USA 0.09
Canada 0.09
China 0.09
All tariffs here