LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

Par mums

Pakalpojumu Telepele 1030 nodrošina SIA Rigatta, licencēts Latvijas telekomunikāciju operators.

Rigatta tika dibināta 2005. gadā. Mūsu galvenie komercdarbības pamatvirzieni ir IT un telekomunikāciju pakalpojumi.

Mēs sniedzam fiksētā tālruņa un IT pakalpojumus korporatīvajiem klientiem (zīmols Rigatta), koda pakalpojums (zīmols Telepele 1030) un arī "call-through" pakalpojumus (zīmols Nulltel).

Mūsu pirmie pakalpojumi tika ieviesti korporatīvajiem klientiem. Mēs sniedzam Managed Business pakalpojumus, kurus izmanto korporatīvie klienti, piemēram, advokātu biroji. Pakalpojums Managed Business piedāvā lielus izmaksu ietaupījumus.

Pakalpojums Nulltel Call-Through tika ieviests 2007. gada februārī.


Pakalpojumam Telepele 1030 ir līdzīga filozofija kā Nulltel pakalpojumam. Telepele 1030 būtiski palīdz ietaupīt zvanu izmaksas, pakalpojuma tarifi ir skaidri un nepārprotami, šī iespēja ļauj zvanīt uzreiz un nepieprasa reģistrāciju. Lietotājs var veikt iemaksu, kad vien vēlas, nekādu saistību, rēķinu un nepatīkamu pārsteigumu - vienkārši un godīgi.

Rigatta nodrošina arī Zvanu centra pakalpojumu. Zvanu centra programmatūra ir ierīkota datorcentrā, un to nav nepieciešams uzstādīt klienta birojā. Šī tehnoloģija ļauj samazināt telekomunikāciju izmaksas un ietaupa pārdošanas aģentu laiku.

Mūsu mērķis ir sniegt klientiem brīvību un iespējas kvalitatīvi sazināties par maksimāli zemām izmaksām.

Par Rigatta telekomunikāciju licenci un citu informāciju par mūsu telekomunikāciju darbībām lūdzam skatīt Latvijas Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisijas mājas lapā.

Telepele 1030
SIA Rigatta

Kontakts
Adrese:
Citadeles 2 - 518
Rīga
LV-1010
Latvija

E-pasts:: E-pasta adrese ir aizsargāta ar pret mēstuļu botu, lai to apskatītu nepieciešams ieslēgt JavaScript.
Tālruņa numurs: +371 67651010
Fakss: +371 67322010
http://www.telepele.lv