LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

Klientu Komentāri

Galina Grappe

"Tagad es iesaku Telepele 1030 visiem saviem draugiem! Esmu pārliecināta, ka tas ir labākais veids zvanīt uz ārzemēm. Visa mana ģimene ir ļoti apmierināta ar kvalitāti un tarifiem. Mēs zvanām uz ASV un Krieviju par 5 sant./min."

Gaļina Grappe,
65 gadi


"Ļoti kvalitatīvs un izdevīgs pakalpojums!  Nekad nav savienojuma problēmu. Pateicoties Telepele 1030, tagad mēs varam atļauties biežas sarunas ar meitu, kura dzīvo ārzemēs. Mēs esam pilnībā apmierināti ar visu!"

Andris Krūmiņš,
60 ga
di


"Lētāk var būt tikai bezmaksas! Esmu apmierināts ar Telepele 1030 pakalpojumu. Kaut arī es veicu zvanus uz Franciju, Ameriku, Krieviju un dažreiz Lielbritāniju, rodas sajūta, ka zvanu saviem kaimiņiem, kas dzīvo Latvijā. Fakts, ka visi zvani ir starptautiskie, neatstāj ietekmi uz manu maku."

Edvīns Brenčs,
50 gadi


"Telepelе ir partneris, uz ko var paļauties. Ērti un ātri lietojams pakalpojums, kā arī viegli papildināms konts, taču galvenā priekšrocība, ir tā, ka lietotājs nezaudē savu identitāti t.i. zvanot tiek uzrādīts lietotāja tālruņa numurs. Pirms katra zvana, lietotājs tiek informēts par konkrētā starptautiskā zvana likmi minūtē."

Rihards Lazorenko,
SIA “K7 Lines”


"Telepele 1030 ir ļoti labs pakalpojums! Agrāk zvanīt uz ārzemēm no mājas tālruņa bija ļoti dārgi, ar Telepele 1030 viss ir mainījies. Esmu ļoti pateicīga Telepele 1030 darbiniekiem par to, ka viņi ir informējuši mani par šo pakalpojumu. Es noteikti lietošu Telepele 1030 arī nākotnē!"

Evgēnija Grigorjeva,
82gadi


"Zvanīt uz arzemēm ar Telepele 1030 ir ērti un lēti! Savienojums ir labs – esmu apmierināta. Pati zvanu uz Krieviju par 5 sant./min."

Larisa Šmaļ,
47 gadi


PostHeaderIcon Android aplikācija Telepele mobilajiem tālruniem

Android aplikācija Telepele mobilajiem tālruniem

Telelele ir izstrādājusi jaunu android aplikāciju, kas ļauj ērti zvanīt no mobilā tālruņa par Telelele tarifiem, bez papildu maksu par mūsu tīkla izsaukšanu Jūsu mobilajam operatoram.

Lejupielādējiet aplikāciju. Atveriet aplikāciju, izpildiet norādījumus, ievadiet sava mobilā tālruņa numuru. Jūs saņemsit SMS ar apstiprinājuma kodu, kas jums jāievada, lai pabeigtu lietojumprogrammas instalēšanu mobilajā tālrunī. Ekrānā parādīsies Telepele aplikācijas ikona.

Lai piezvanītu uz ārzemēm, jāatver Telepele aplikācijas ikonu un jāsastāda ārzemju numuru, piemēram, Hamburga 0049 40 ХХХХХХХ. Nospiediet zaļo izsaukuma pogu, tālāk, kā parasti, būs paziņojums par bilanci un tarifu.

Jūsu ērtībam lietotne sinhronizē arī tālruņa grāmatu (poga “cilvēks” paša apakša pa vidu).

ielādēt no Google Play