LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

Klientu Komentāri

Galina Grappe

"Tagad es iesaku Telepele 1030 visiem saviem draugiem! Esmu pārliecināta, ka tas ir labākais veids zvanīt uz ārzemēm. Visa mana ģimene ir ļoti apmierināta ar kvalitāti un tarifiem. Mēs zvanām uz ASV un Krieviju par 5 sant./min."

Gaļina Grappe,
65 gadi


"Ļoti kvalitatīvs un izdevīgs pakalpojums!  Nekad nav savienojuma problēmu. Pateicoties Telepele 1030, tagad mēs varam atļauties biežas sarunas ar meitu, kura dzīvo ārzemēs. Mēs esam pilnībā apmierināti ar visu!"

Andris Krūmiņš,
60 ga
di


"Lētāk var būt tikai bezmaksas! Esmu apmierināts ar Telepele 1030 pakalpojumu. Kaut arī es veicu zvanus uz Franciju, Ameriku, Krieviju un dažreiz Lielbritāniju, rodas sajūta, ka zvanu saviem kaimiņiem, kas dzīvo Latvijā. Fakts, ka visi zvani ir starptautiskie, neatstāj ietekmi uz manu maku."

Edvīns Brenčs,
50 gadi


"Telepelе ir partneris, uz ko var paļauties. Ērti un ātri lietojams pakalpojums, kā arī viegli papildināms konts, taču galvenā priekšrocība, ir tā, ka lietotājs nezaudē savu identitāti t.i. zvanot tiek uzrādīts lietotāja tālruņa numurs. Pirms katra zvana, lietotājs tiek informēts par konkrētā starptautiskā zvana likmi minūtē."

Rihards Lazorenko,
SIA “K7 Lines”


"Telepele 1030 ir ļoti labs pakalpojums! Agrāk zvanīt uz ārzemēm no mājas tālruņa bija ļoti dārgi, ar Telepele 1030 viss ir mainījies. Esmu ļoti pateicīga Telepele 1030 darbiniekiem par to, ka viņi ir informējuši mani par šo pakalpojumu. Es noteikti lietošu Telepele 1030 arī nākotnē!"

Evgēnija Grigorjeva,
82gadi


"Zvanīt uz arzemēm ar Telepele 1030 ir ērti un lēti! Savienojums ir labs – esmu apmierināta. Pati zvanu uz Krieviju par 5 sant./min."

Larisa Šmaļ,
47 gadi


PostHeaderIcon Telepele 1030 Mobilais

Telepele 1030 Mobīlais ir pakalpojums lētiem zvaniem uz ārzemēm.*

Mūsu bezmaksas programma priekš Android viedtālruņiem ir vienkaršs veids, kā nodrošināt, ka jūsu starptautiskie zvani tiek veikti par iespējami zemāko cenu. Ielādējiet programmu no Google Play Store. Tad, kad Jūs zvanat uz tālruņa numuru ārpus Latvijas, Telepele 1030 programma piedāvās zvanīt uz ārzemēm ar Telepele 1030 tarifiem.

Plašāku informāciju par Telepole 1030 Mobile lietošanu bez Android skatiet šeit. Lai iegūtu papildu jautājumus, varat zvanīt mums pa tālruni 67651010.

 

* Ja Jūsu tarifu plāns neiekļauj bezmaksas vietējās minūtes, tad, izmantojot Telepele 1030 Mobilais pakalpojumu, Jūsu mobilais operators aprēķinās maksu par zvanu uz vietējo numuru.