LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

Klientu Komentāri

Galina Grappe

"Tagad es iesaku Telepele 1030 visiem saviem draugiem! Esmu pārliecināta, ka tas ir labākais veids zvanīt uz ārzemēm. Visa mana ģimene ir ļoti apmierināta ar kvalitāti un tarifiem. Mēs zvanām uz ASV un Krieviju par 5 sant./min."

Gaļina Grappe,
65 gadi


"Ļoti kvalitatīvs un izdevīgs pakalpojums!  Nekad nav savienojuma problēmu. Pateicoties Telepele 1030, tagad mēs varam atļauties biežas sarunas ar meitu, kura dzīvo ārzemēs. Mēs esam pilnībā apmierināti ar visu!"

Andris Krūmiņš,
60 ga
di


"Lētāk var būt tikai bezmaksas! Esmu apmierināts ar Telepele 1030 pakalpojumu. Kaut arī es veicu zvanus uz Franciju, Ameriku, Krieviju un dažreiz Lielbritāniju, rodas sajūta, ka zvanu saviem kaimiņiem, kas dzīvo Latvijā. Fakts, ka visi zvani ir starptautiskie, neatstāj ietekmi uz manu maku."

Edvīns Brenčs,
50 gadi


"Telepelе ir partneris, uz ko var paļauties. Ērti un ātri lietojams pakalpojums, kā arī viegli papildināms konts, taču galvenā priekšrocība, ir tā, ka lietotājs nezaudē savu identitāti t.i. zvanot tiek uzrādīts lietotāja tālruņa numurs. Pirms katra zvana, lietotājs tiek informēts par konkrētā starptautiskā zvana likmi minūtē."

Rihards Lazorenko,
SIA “K7 Lines”


"Telepele 1030 ir ļoti labs pakalpojums! Agrāk zvanīt uz ārzemēm no mājas tālruņa bija ļoti dārgi, ar Telepele 1030 viss ir mainījies. Esmu ļoti pateicīga Telepele 1030 darbiniekiem par to, ka viņi ir informējuši mani par šo pakalpojumu. Es noteikti lietošu Telepele 1030 arī nākotnē!"

Evgēnija Grigorjeva,
82gadi


"Zvanīt uz arzemēm ar Telepele 1030 ir ērti un lēti! Savienojums ir labs – esmu apmierināta. Pati zvanu uz Krieviju par 5 sant./min."

Larisa Šmaļ,
47 gadi


PostHeaderIcon Kā papildināt Jūsu Telepele 1030 kontu

Ja esat jauns lietotājs, lūdzu ņemiet vērā: Lietojot pakalpojumu Telepele 1030 pirmo reizi, mēs reģistrējam Jūsu telefona numuru un izveidojam Jūsu lietotāja kontu. Jūsu telefona numurs mums ļauj atpazīt Jūsu Telepele 1030 lietotāja kontu.

No Lattelecom telefona:
Veiciet savu pirmo zvanu sastādot
1030 + abonenta numurs

 

 

Kad Jūs būsiet veicis vismaz vienu zvanu ar Telepele 1030, jūs varat papildināt savu lietotāja kontu, izmantojot sekojošus maksājuma veidus:

 


 

Maksājums ar Swedbank vai SEB internetbanku:

 

  1. Izmantojiet maksājuma logu kreisajā pusē. Izvēlieties vēlamo summu. Ievadiet Jūsu Lattelecom telefona numuru, no kura Jūs vēlaties zvanīt

  2. Spiediet pogu "Swedbank Internetbank" vai "SEB iBanka"

  3. Atvērsies jauns logs - Jūsu bankas maksājuma sistēma, lai apstiprinātu maksājumu. Šī summa tiks ieskaitīta Jūsu Telepele 1030 kontā, un Jūs uzreiz varat zvanīt izmantojot telefonsakaru kodu "1030"

Maksājums ar jebkuras bankas pārskaitījumu:

Jūs varat arī veikt naudas pārskaitījumu no jebkuras bankas. Mūsu konta rekvizīti:

Saņēmējs: SIA Rigatta
Reģ. Nr.: 40003784190

Swedbank Latvija
Konta Nr.: LV62HABA0551027842266

Maksājuma mērķis: Jūsu Lattelecom telefona numurs, piemēram, "67123456"

Naudas summa tiks ieskaitīta Jūsu zvanu kontā 1 darba dienas laikā

 

Maksājums Latvijas Pasta filiālē - nekādas komisijas maksas:

Jūs varat maksāt par Telepele pakalpojumu jebkurā Latvijas Pasta nodaļā.

Jums tikai jāinformē Latvijas Pasta darbinieks, ka Jūs vēlaties maksāt par SIA Rigatta pakalpojumu Telepele. Pasta darbinieks Jums pavaicās Jūsu Lattelecom telefona numuru un Jūsu vārdu.

Telepele klientiem Latvijas Pastā nav jāmaksā papildus komisijas maksa par maksājumu. Naudas summa, ko samaksāsiet, tiks pilnībā ieskaitīta Jūsu Telepele kontā vienas darba dienas laikā. Minimālā maksājuma summa ir 3.56 EUR.

Informācijai: maksājums, kas veikts nelielā pasta nodaļā, var tikt ieskaitīts vēlāk nekā vienas darba dienas laikā. Jūsu pasta nodaļa Jūs par to informēs.