LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)

Klientu Komentāri

Galina Grappe

"Tagad es iesaku Telepele 1030 visiem saviem draugiem! Esmu pārliecināta, ka tas ir labākais veids zvanīt uz ārzemēm. Visa mana ģimene ir ļoti apmierināta ar kvalitāti un tarifiem. Mēs zvanām uz ASV un Krieviju par 5 sant./min."

Gaļina Grappe,
65 gadi


"Ļoti kvalitatīvs un izdevīgs pakalpojums!  Nekad nav savienojuma problēmu. Pateicoties Telepele 1030, tagad mēs varam atļauties biežas sarunas ar meitu, kura dzīvo ārzemēs. Mēs esam pilnībā apmierināti ar visu!"

Andris Krūmiņš,
60 ga
di


"Lētāk var būt tikai bezmaksas! Esmu apmierināts ar Telepele 1030 pakalpojumu. Kaut arī es veicu zvanus uz Franciju, Ameriku, Krieviju un dažreiz Lielbritāniju, rodas sajūta, ka zvanu saviem kaimiņiem, kas dzīvo Latvijā. Fakts, ka visi zvani ir starptautiskie, neatstāj ietekmi uz manu maku."

Edvīns Brenčs,
50 gadi


"Telepelе ir partneris, uz ko var paļauties. Ērti un ātri lietojams pakalpojums, kā arī viegli papildināms konts, taču galvenā priekšrocība, ir tā, ka lietotājs nezaudē savu identitāti t.i. zvanot tiek uzrādīts lietotāja tālruņa numurs. Pirms katra zvana, lietotājs tiek informēts par konkrētā starptautiskā zvana likmi minūtē."

Rihards Lazorenko,
SIA “K7 Lines”


"Telepele 1030 ir ļoti labs pakalpojums! Agrāk zvanīt uz ārzemēm no mājas tālruņa bija ļoti dārgi, ar Telepele 1030 viss ir mainījies. Esmu ļoti pateicīga Telepele 1030 darbiniekiem par to, ka viņi ir informējuši mani par šo pakalpojumu. Es noteikti lietošu Telepele 1030 arī nākotnē!"

Evgēnija Grigorjeva,
82gadi


"Zvanīt uz arzemēm ar Telepele 1030 ir ērti un lēti! Savienojums ir labs – esmu apmierināta. Pati zvanu uz Krieviju par 5 sant./min."

Larisa Šmaļ,
47 gadi


PostHeaderIcon Draugu Bonuss

Saņemiet naudu vieglā ceļā - piesaistiet jaunus draugus Telepele 1030, un katrs no Jums pelnīs naudu par to, ka izmanto mūsu pakalpojumus!

Kā tas darbojas:

1. solis. Tas Jums būs vajadzīgs gadījumā, ja Jūs vēl neesat Telepele 1030 klients: piezvaniet uz jebkuru numuru pēc Jūsu izvēles ar Telepele 1030 palīdzību, izmantojot kodu 1030 pirms numura ievadīšanas. Tas Jums neko nemaksās, bet padarīs Jūs par mūsu klientu, jo Jūsu numurs tiks automātiski saglabāts mūsu datubāzē.

2. solis. Palūdziet Jūsu draugu piezvanīt Jums ar Telepele 1030, ievadot kodu 1030 pirms Jūsu numura. Pēc pirmā zvana Jums, jūs abi tiksiet reģistrēti kā draugi mūsu datubāzē.

Piemēram, Jūsu Lattelecom telefona numurs, no kura Jūs pirmo reizi zvanījāt ar Telepele 1030 palīdzību, ir "67123456". Tātad, pirmais zvans Jūsu draugam ir jāveic uz šo numuru – viņam ir jāpiezvana uz "1030 67123456".

Tagad Jūs un Jūsu draugs esat reģistrēti Telepele 1030 datubāzē ka draugi. Katru reizi, kad Jūsu draugs papildinās savu Telepele 1030 kontu, mēs pārskaitīsim bonusu 5% apmērā no iemaksātās summas Jūsu un Jūsu drauga Telepele 1030 kontos.

Vai nav lieliski saņemt naudu, nepieliekot pie tā nekādas pūles?

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:

Tel.: 67651010
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu